Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı

Güncel Teşekkür İlanları

Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanı

Hürriyet Gazetesi Teşekkür İlanları

Teşekkür ilanı fiyatları vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde değerlendirilir. Teşekkür ilanları; vefat eden kişinin cenazesine katılanlara verilebildiği gibi, başarılı geçen bir ameliyat sonrası hastane çalışanlarına da teşekkür ilanı verilebilmektedir.

Nasıl Teşekkür İlanı Verebilirim ?

www.hurriyetilandepartmani.com adresine girerek teşekkür ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

Teşekkür ilanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Teşekkür ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

Sitenizden Hürriyet Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür (doktora teşekkür, hastaneye teşekkür, devlet büyüklerine teşekkür, cenazeye gelenlere teşekkür vb.) ilanı, eleman, emlak, vasıta, zayi ve ticari gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

Evet, Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye teşekkür ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, anma ilanınızı verebilirsiniz.

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlanı Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.