Hürriyet Gazetesi Anma İlanı

Güncel Anma İlanları

Hürriyet Gazetesi Anma İlanı

Hürriyet Gazetesi Anma İlanları

Anma ilanı vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde olup, yıl dönümlerinde vefat eden kişiyi anmak amacıyla verilen çerçeve (kutu) içerisinde Hürriyet gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır. Hürriyet Gazetesi; anma ilanlarına tarife üzerinden %15 indirim vermektedir. (Vefat ilanının gazetede yayınlanmış olması şartıyla)

Nasıl Anma İlanı Verebilirim ?

www.hurriyetilandepartmani.com adresine girerek anma ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

Anma ilanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Anma ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

Sitenizden Hürriyet Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür (doktora teşekkür, hastaneye teşekkür, devlet büyüklerine teşekkür, cenazeye gelenlere teşekkür vb.) ilanı, eleman, emlak, vasıta, zayi ve ticari gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

Evet, Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye anma ilanı, vefat ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.