Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanı

Güncel Başsağlığı İlanları

Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanı

Hürriyet Gazetesi Başsağlığı İlanları

Başsağlığı ilanı vefat ilanları gibi sosyal ilan statüsünde olup, vefat eden kişinin ailesi ve yakınlarına taziye vermek amacıyla çerçeve (kutu) içerisinde Hürriyet gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır. Başsağlığı ilanları genellikle firmalar tarafından tercih edilmektedir. Firmalar tarafından verilen ilanlar İstanbul baskısında belli maktu boyutlar için verilen fiyatlardan farklı değerlendirilir.

Nasıl Başsağlığı İlanı Verebilirim ?

www.hurriyetilandepartmani.com adresine girerek başsağlığı ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden sitemizdeki online ilan formunu doldurarak ya da bizlere telefon ve e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

Başsağlığı ilanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim ?

Başsağlığı ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı bizlere dijital ortam yolu ile (e-posta) ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

Sitenizden Hürriyet Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

Hürriyet gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür (doktora teşekkür, hastaneye teşekkür, devlet büyüklerine teşekkür, cenazeye gelenlere teşekkür vb.) ilanı, eleman, emlak, vasıta, zayi ve ticari gibi ilanlarda yine sitemizden verebilirsiniz.

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim ?

Evet, Türkiye’nin her bölgesi, şehri, mahallesi ve sokağından dilediğiniz gazeteye başsağlığı ilanı, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanınızı verebilirsiniz.

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlanı Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgilere sitemizden ve ya bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.